SAUNOVÝ SVĚT

V chladném zimním období vás mile překvapí naše sauny a jejich výběr ze 3 druhů. Nachází se zde finská sauna, parní sauna a infra sauna.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí až neděle
od 08.00 do 20.00

TŘI TYPY SAUN

Je jen na vás, jakou si zvolíte.

VYBERTE SI JAKOU SAUNU CHCETE

FINSKÁ SAUNA

Standardně u nás najdete finskou ( suchou saunu), kde je lidský organismus vystaven teplotám mezi 80 ºC až 110 ºC při vlhkosti vzduchu v rozmezí 8 až 15 %. Díky intenzívnímu pocení se pokožka zbavuje nečistot a zároveň je povzbuzována látková výměny

PARNÍ SAUNA

Parní sauna má prokazatelné účinky na lidský organismus. Léčí řadu fyzických onemocnění a předchází jejich výskytu. Pravidelné využívání parní sauny má příznivé účinky na lidský organismus. Mimo účinků na fyzické zdraví také pomáhá odbourávat stres a navozuje pocit vnitřního uvolnění. Jistě oceníte příznivé působení páry na fyzickou kondici a přitažlivější vzhled – parní sauna čistí a omlazuje pleť, zmírňuje celulitidu a snižuje nadváhu. V neposlední řadě má parní sauna také blahodárné účinky na lidskou psychiku, navozuje pocit uvolnění a rovnováhy a odstraňuje stres.

INFRA SAUNA

Jako poslední je pro vás k dipozici infrasauna, kde vytápění kabiny zajišťují speciální keramické zářiče. Infrapaprsky pronikají přímo do tkání a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotách kolem 50 ºC. Infrasauna je vhodná zejména pro lidi, kteří nemohou ze zdravotních důvodů navštěvovat saunu klasickou.

CENÍK

Infra sauna

24045 min

Finská sauna

400/ 90 min

Parní sauna

400/ 90 min
PROČ ZAJÍT DO BORS CLUBU

BORS CLUB

STAVTE SE ZA NÁMA