BORS CLUB

Sportovně relaxační centrum BORS Club bylo vybudováno v roce 2003 a od této doby je vyhledávaným areálem pro všechny příznivce nejen tenisového sportu.

Provoz areálu je rozdělen na letní sezónu, která trvá od května do září, kdy se hraje na odkrytých dvorcích, a na zimní sezónu. Po dobu zimní sezóny, v měsících říjen až duben, jsou všechny 3 kurty umístěny v moderní pevné hale a vytápěny na stabilní teplotu 16°C. Po dobu letní sezóny je sportovně relaxační centrum otevřeno (v závislosti na denním světle) od 07.30 do 21.00 hodin.

OTEVÍRACÍ DOBA

Zimní sezóna od 07.00 do 22.00

Letní sezóna od 07.30 do 21.00

CO MŮŽETE V BORS CLUBU PODNIKONOUT?

NAŠI TRENÉŘI

RICHARD BARTOŠ
manager clubu, kvalifikovaný tenisový trenér a kvalifikovaný tenisový rozhodčí
VÍŤA STRAKA