BORS CLUB

Sportovně relaxační centrum BORS Club bylo vybudováno v roce 2003 a od této doby je vyhledávaným areálem pro všechny příznivce nejen tenisového sportu.

Provoz areálu je rozdělen na letní sezónu, která trvá od května do září, kdy se hraje na odkrytých dvorcích, a na zimní sezónu. Po dobu zimní sezóny, v měsících říjen až duben, jsou všechny 3 kurty umístěny v moderní pevné hale a vytápěny na stabilní teplotu 16°C. Po dobu letní sezóny je sportovně relaxační centrum otevřeno (v závislosti na denním světle) od 07.30 do 21.00 hodin.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí až pátek

od 08.00 do 20.00

CO MŮŽETE V BORS CLUBU PODNIKNOUT?

NAŠI TRENÉŘI

RICHARD BARTOŠ
manager clubu, kvalifikovaný tenisový trenér a kvalifikovaný tenisový rozhodčí
VÍŤA STRAKA