Sportovně relaxační centrum

Sportovně relaxační centrum BORS Club byl vybudován v roce 2003 a již od této doby je vyhledávaným areálem pro všechny příznivce jejen tenisového sportu. K dispozici jsou 3 tenisové kurty s povrchem COURT SOL Comfort, ITF 3 . Jde o velmi příjemný povrch, na němž se ve světě profesionálního tenisu hraje řada špičkových turnajů. V roce 2008 bylo sportovně relaxační centrum rozšířeno o 4 nové antukové kurty. Sportovně relaxační centrum BORS Club tak nabízí možnost sportovního vyžití také tenistům, kteří upřednostňují tento typ povrchu.

Provoz areálu je rozdělen na letní sezónu, která trvá od května do září, kdy se hraje na odkrytých dvorcích, a na zimní sezónu. Po dobu zimní sezóny, v měsících říjen až duben, jsou všechny 3 kurty umístěny v moderní pevné hale a vytápěny na stabilní teplotu 16°C. Po dobu letní sezóny je sportovně relaxační centrum otevřeno (v závislosti na denním světle) od 07.30 do 21.00 hodin.
V zimní sezóně je otevřeno denně od 07.00 do 22.00 hodin.

Prostředí BORS Clubu je uspořádáno i pro pořádání a zajištění firemních akcí, a to včetně občerstvení formou bufetu nebo rautu. V areálu je možno nalézt nejenom kvalitní povrch tenisových kurtů, ale i příjemné prostředí a širokou nabídku služeb.

Hledáte-li pro svůj klub místo na pořádání sportovního soustředění, vyberte sportovně relaxační klub BORS.

Od 10.1.2011 nově otevřeno sportovně relaxační centrum BORS CLUB, které nabízí posilovnu, 3 druhy saun a vířivku.